ברוכים הבאים לארגון WIN מעגלים עסקיים

תקנון WIN

תקנון WIN   מעגלי עסקים – אצלנו החובות הם הזכויות

ארגון WIN  מעגלים עסקיים, הינו ארגון נטוורקינג שנותן במה לכל בעל עסק להצליח עסקית ע"י קבוצות בפריסה ארצית

נתינת כלים עסקיים ותובנות להצלחה של כל חבר וחבר בארגון כמובן ללא התחייבות לתוצאות האחריות לתוצאות הינה על החבר בארגון לעשות את הפעולות הנכונות להצלחתו.

כללי התנהגות אתיקה של ארגון WIN מעגלים עסקיים

בהיותי חבר בקבוצה קראתי הבנתי והסכמתי, לתקנון של הארגון ואני מאשר/ת ומסכים/ה לתקנון

מבוא כללי

ארגון WIN  נוסד על מנת למנף ולהעצים את הפעילות העסקית של החברים בו ,כל חבר המתקבל לארגון WIN מעגלים עסקיים  מתחייב לקבל על עצמו את כללי האתיקה בשני מישורים אין הארגון אחראי לתוצאות החבר בארגון .הארגון נותן את כל הכלים והתובנות להצלחה עסקית של החבר .אני מבין שהיותי חבר בארגון אני מקבל תמורה לעסק שלי הארגון נותן לחבריו את הזכות לקבל לקוחות ,להשתמש בכל אחת מההטבות, נותן במה להצלחה עסקית (אין אחריות על התוצאה ולקוחות)השתתפות בכל אחת מאירועי הארגון .ההטבות שניתנות לחבר ארגון מצוינות באתר של הארגון תחת הכותרת מועדון WIN.

המישור המקצועי האישי והארגוני הכללי

המישור המקצועי האישי על החבר לנהוג לפי קוד האתיקה של מקצועו.

במקצועות שלהם קוד אתי ,מחייב כמו במקצועות חופשיים כגון (עריכת דין, רפואה, פסיכולוגיה, חשבונות וכו' )

יתנהג החבר על פי קודים אלו ויציג לחברי הארגון את התעודה שלו בתוקף.

בכל המקצועות האחרים להם לא נקבעו הסדרים אתיים סובייקטיביים ינהג החבר על פי כללים אתיים אוניברסליים הנהוגים בענף בו הוא נמצא ואם אין כאלה בענף על פי אמות מידה כלליות.

במישור הארגוני הכללי מתחייב החבר לפעול על פי אמות מידה ראויות המאפשרות דו קיום מצד אחד ושיתוף פעולה תוך העצמה מצד שני כללי התנהגות אתית בארגון התגבשו במשך שנות פעילותו והם ממשיכים להצטבר ולהתגבש על פי הצורך המתחייב באמצעות הניסיון שנצבר בשטח .

אין בכללים הללו להגביל את העשייה והמעוף העסקי של החברים, אין ארגון כמו שלנו להתקיים ללא אימוץ כללים שמבטיחים התנהלות פורייה וראויה .וכמו כן אין הארגון אחראי לתוצאות של החבר הארגון מבחינתו עושה ונותן את הכלים להצלחת החבר .

כללי התנהגות ואתיקה

חברות בקבוצה

הצטרפותי לארגון לאחר שתי מפגשי הכרות הבנתי את התובנות העסקיות שלי להיות חבר בארגון והחלטתי להירשם לארגון עם כל התובנות וההטבות שארוויח מהיותי חבר בארגון WIN   מעגלים עסקיים הארגון הינו ארגון נטוורקינג .

על חבר בקבוצה ראשי לייצג איזה תחום עסקי שהוא רוצה ואף יכול במהלך החברות לשנות את הכובע שלו ללא הודעה מוקדמת בעת קבלתו לקבוצה החבר מצהיר שידוע לו שיכולים להיות 2 או יותר ,יכולים להיות בעלי כובע זהים באותו הקבוצה .

ארגון WIN מעגלים עסקיים אינו מגביל מספר כובעים באותו קבוצה

חבר יכול להתארח בכל אחת מהפעילויות של הארגון וכמן כן בקבוצות של הארגון במגוון הקבוצות הקיימות בהודעה מראש ליו"ר של אותה הקבוצה

חבר שהתחייב להגיע לקבוצה ולא הגיע מחויב לשלם עבור המקום שלו (במקרים שמשכירים מקום ויש עלויות )

מעת לעת הארגון  יכול לשנות את ההתנהלות מעת לעת על פי שיקולו

נוהל קבלת חבר חדש לארגון

אדם המעוניין להצטרף לארגון .יכול לבקר כאורח עד פעמיים ולהחליט על הצטרפות .בקבוצות הארגון לטובת התרשמות ורישום בארגון והיה ומעוניין ,ישבו איתו וועדת קבלה ויסבירו לו את הזכויות וההטבות לו הוא זכאי ברישום רישום חבר רק לאחר התשלום השנתי ומילוי טופס הצטרפות , החבר הינו חבר וזכאי לכל ההטבות שארגון WIN  מעגלים עסקיים נותן לחבריו ,חבר המתקבל לארגון מצהיר שיש בידו את התעודות המחויבות בחוק ותוקפן בתוקף .וכמו כן מבחינת מיסוי הוא עסק מסודר על פי חוקי הרשויות במדינה

במעמד הבקשה החבר ימלא טופס הצטרפות וכמו כן תשלום חברות שנתית

חבר בארגון  WIN מעגלים עסקיים  יכול להיות חבר בארגון נוסף לשיקול דעתו למעט ניגוד אינטרסים שפוגעים בארגון WIN

כגון ניהול קבוצה בארגון אחר

יש להגיע בזמן למפגשים חבר שיאחר ב3 פעמים ברציפות בתקופה של 3 חודשים יקבל התראה מוועדת אתיקה לגבי המשך חברותו בארגון או באישור של יו"ר הקבוצה ובהסכמתו .

 

מומלץ לענוד תג חבר מועדון של ארגון WIN מעגלים עסקיים  עם השם והמקצוע במהלך המפגשים.

מעל 3 היעדרויות ברבעון יהיה על החבר שנעדר מהפגישה לדאוג לאורח במקומו (אורח חיצוני שלא שייך לקבוצה בא הוא חבר )והיה ואין הצדקה להיעדרויות ועדת אתיקה ראשית לבקש את עזיבתו של החבר מהקבוצה והיה וועדת אתיקה של הקבוצה חשה שאותו החבר עלול לגרום נזק לארגון וועדת אתיקה הקבוצתית תפנו לוועדת אתיקה של הארגון ושם יוכרע ההחלטה לאחר שנשמע את צד החבר .חבר שנעדר ושלח במקומו אורח לא יחשב לו כהיעדרות מהקבוצה .

זכות הרצאות (הרחבה עסקית)10 דקות יתואמו עם האחראי 10 דקות למי שהביא הכי הרבה הפניות באותו החודש ויכנס לסבב הרחבות עסקית , ומי שיש לו ביטול בדקה האחרונה אחריותו למצוא מחליף.

הרצאות אימוניות יתאמו עם בעל הארגון / מנהלה לאישור בתכנים שיוצגו במהלך של ה 20 דקות אימון קבוצתי

והיה וחבר בקבוצה אחרת מהארגון ירצה לתת 10 דקות בקבוצה שהוא מתארח יהיה על החבר לתאם מראש עם האחראי על ה10 דקות באותה הקבוצה

סבב העדויות – עדות היא על שירות טוב של בעל העסק ולא על האדם כמה הוא מקסים כולנו מקסימים כל אדם יקבל עד 30 שניות לנתינת עדות רק על חבר שנמצא באותו הזמן במפגש.

הבאת אורחים – חבר שהזמין אורח ישלח הודעה ל"אחראי אורחים" בקבוצה וייתן לו את הפרטים המלאים על אותו האורח כגון שם מלא מקצוע מה הקשר ביניהם טלפון מייל ואם יש פייסבוק לאדם ומה הקשר של החבר עם האורח בכדי שיהיה יותר קל בשיחה לתת תשובות לשאלות בתזכורת של האורח .

בשום אופן אין לתת עדות שלילית על בעל מקצוע בארגון ,ואם יש תפנו דרך הצינורות המקובלים של וועדת אתיקה קבוצתית וארגונית בכתב ונימוק המדויק של המקרה חשוב לא להלבין פניו ברבים אף אם אין הוא נמצא במפגש .

ניתן לעשות ביקורים בקבוצות אחרות של הארגון , בתור חבר פעיל בארגון ,

ביקורים בארגונים אחרים ,פחות מומלץ מבחינה עסקית תפסת מרובה לא תפסת כלום ואם כן לקבוע פגישה לכל נושא בזמן אחר בפגישה אחרת לחלוטין (זאת המלצה עסקית) לתאם פגישות עם חברי הארגון WIN  מעגלים עסקיים כך תגדילו את העסק שלכם

הפניות –מי שחבר בארגון יודע ומתחייב במעמד הרישום לייצר הפניות לחברי ארגון WIN מעגלים עסקיים ומי שמתקשה מוזמן לפנות ליו"ר לקבלת עזרה ובחיזוקים איך לעשות הפניות והבאת אורחים לקבוצה ללא תשלום היו"ר .במקרה הנ"ל יפנה את המבקש לאדם מוסמך לעזרה או לחונך שייתן לו מענה וכמו כן יבדוק האם הבקשה של העזרה התקבלה על הצד הטוב ביותר למבקש העזרה .

עמלות על הפניות – הארגון מאפשר העברת עמלה על קישור להפניה בידיעה מראש עם החבר שנותן את העמלה

וכמו כן את האפשרות לעשות הפניות מהלב "הנותן נותן באהבה" – אין לחייב את אחד החברים לתת עמלה על תיווך אלא אם הדבר סוכם בין הצדדים ויש הסכמה לכך

שירות חינם – הארגון לא מעודד מתן שירות חינם בין החברים אלא מעודד לתת סוג של הנחה לחברי הארגון

הסכמה והתחייבות על השתתפות בהרצאה בסדנה או בכנס והיה והחבר לא מגיע בזמן סביר שמאפשר את ביטול הזמנת מקום שלו יחויב בסכום שהתחייב, ומקרה של תיאום  פגישת עבודה אצל חבר ארגון ואי הגעה מסודרת יחויב בסכום שנקבע מראש,

אורח שמבקש להצטרף לקבוצה והיה ולא מסכים לסעיף הנ"ל במעמד ההצטרפות יהיה עליו לבטל את בקשת בחברות אנו ארגון איכותי ומכובד שמילה שלנו היא מילה וכך אנו מתנהלים בכל הקשור לארגון

מעבר בין קבוצה לקבוצה אפשרי ומומלץ לבקר בקבוצות של הארגון

חובות

חבר בארגון WIN

החבר מתחייב להגיע ולסיים בזמן את המפגשים ומתחייב לכבד את במפגש ללא טלפונים או הפרעה אחרת למהלך התקין של המפגש. להלן ההתחייבויות

חבר שנרשם תחת קבוצת האם שלו מתחייב להגיע לכל המפגשים והיה ולא מצליח להגיע עליו להביא אורח במקומו או חבר ארגון שלא נמצא באותו הקבוצה

חובה לעשות הפניות לחברי הארגון

חובה להביא אורחים לארגון לכל אחת מהסניפים יש תגמול כספי והיה ואורח נרשם מקבלים שובר הטבה על סה"כ 130 ₪ דבר המאפשר קבלת שירות מאחד מחברי הארגון .החבר שנתן את השירות ייתן חשבונית מס / קבלה לארגון והארגון ייתן לו את התשלום במזומן / העברה בנאית או בצק

אצלנו החובות הם בעצם הזכויות שלנו להצליח עסקית בעסק שלנו

כללי הוצאה חבר  מהארגון

חבר שלא מגיע לפחות ל3 מפגשים ברבעון (מתוך 6 מפגשים) יעבור לוועדת אתיקה של הארגון

הוצאת חבר מהקבוצה/מהארגון – רק באישור ועדת אתיקה הארגונית מנכ"ל הארגון מר רצבי אלי

חבר שוועדת האתיקה של הארגון החליטה להוצאתו מהארגון ,לא יהיה זכאי להחזר כספי כלשהו .

והיה וחבר בכל זאת יוצא מהארגון לאחר הרישום יהיה עליו לשלם עבור האימונים וההטבות שקיבל בזמן מפגש ומחוצה לו מחיר מלא .

הקפאת חברות

חבר הרוצה להקפיא חברות בארגון יודיע על כך מראש ליו"ר הקבוצה בזמן הקפאת החברות תישמר זכותו של החבר לחזור לפעילות בארגון עד סוף שנת החברות באותה השנה שהוא נרשם ושיבוצו בקבוצה .

במידה של הקפאת חברות הזמן המקסימלי להקפאה עד חצי שנה מיום ההודעה לאחר חצי שנה והיה והחבר לא הפעיל מחדש את החברות , החברות שלו מתבטלת אוטומטית!.

ביטול חברות בארגון מכל סיבה שהיא

אין החזר כספי בשום מקרה

והיה וכן יהיה החזר כספי

 • החבר ישלם עבור השירותים שהארגון נותן ונתן.
 • יקוזז תשלום עובר דמי רישום בסה"כ 150 ₪ .
 • תשלום מלא עבור אימון בכל מפגש שנכחו כולל בשתי פגישות הכירות בעלות 300 ₪ עבור כל מפגש.
 • תשלום עבור השתתפות באירועי הארגון שקיבל במתנה או בהנחה ישלם את הסכום המלא כאורח .
 • תשלום לארגון עבור כל הפניה שקיבל בזמן החברות ולאחר מכן .
 • תשלום עבור החשיפה לקבלת הפניות מחברי הארגון .

והיה ויש לחבר בארגון סוגיה לגבי הארגון עליו לשלוח מכתב למנהלה של הארגון ובו לציין את מהות הסוגיה ותוך 14 ימי עסקים יקבל תשובה

תלונות

תלונה של חבר על חבר או על הארגון תוגש בכתב ובשם מלא לוועדת אתיקה הארגונית ושם היא תטופל

תלונה, בעילום שם לא תתקבל .

הצטברות של 3 תלונות ומעלה על חבר קבוצה תועבר לוועדת אתיקה הארגונית לגבי המשך שהותו בארגון.

אין להעלות תלונה על חבר בפורום הקבוצה בכל הרבדים הכוללים מיילים ווצאפ פייס בוק ועוד…

התקנון הינו תקנון שנמצא באתר של הארגון כל תקנון אחר מבוטל.

הטבות

קבלת הטבות רק הצגת  כרטיס חברות בארגון – יונפק ברישום לארגון לאחר שליחת תמונה של החבר 

 • חבר מביא חבר החבר מקבל הטבה של 130 ₪ בשובר והוא יכול לרכוש שירות מאחת מבעלי העסקים בארגון.

דבר המעודד הפניות בין חברי הארגון החבר שקיבל את השובר (נותן השירות) כנגד השובר יוכל החבר לקבל את הסכום של השובר כנגד חשבונית מס או קבלה (עוסק פטור) תנאי קבלת התשלום מהארגון מיום הגשת הקבלה/ חשבונית לארגון עד ה 20 לחודש ישולם באותו החודש הגשת החשבונית/קבלה אחרי ה 20 לחודש התשלום יהיה בסוף החודש הבא.

וכמו כן יכול להשתמש בהטבה לרישום וחידוש חברות שנתית בארגון

הערה : חבר שהביא אורח התארח ולהכיר את הארגון הזכות על האורח במשך 2 חודשים מיום הגיעו להתארח באחת מהקבוצות של הארגון לטובת ההטבה והיה והאורח לא נרשם בזמן הנתון .זכאי חבר אחר להניע את האורח להירשם תחת שמו וכמו כן לקבל את ההטבה והיה ושתי חברים דורשים את ההטבה על החבר החדש שנרשם האורח נשאל מי האדם שהביא אותו ולפי הבחירה של החבר החדש החבר המביא יקבל את השובר הטבה .

 • זכאות להטבת חבר מביא חבר חבר -החבר שזכאי להטבה על אורח שהצטרף לארגון ,מקבל מהארגון שובר הטבה שהוא יכול להשתמש בכל אחד ואחת מהשירותים של החברים בארגון .נותן השירות יפנה להנהלה של הארגון ויקבל כסף עבור השובר כנגד חשבונית מס / קבלה
 • הנהלת חשבונות – חבר שנרשם לארגון זכאי לתוכנת הנהלת חשבונות של חברת אוקטופוס במתנה ללא עלות החבר החדש יפנה לבעלים של הארגון לקבל את הקוד להטבה ולאחר מכן יוכל להוריד את התוכנה מתוך האתר כולל הסברים על ההתקנה ועל העבודה בתוכנה – ניתן לפנות לחברת אוקטופוס לרכוש מהם עוד שירותים במחיר מופחת לחברי הארגון .או להתקין לבד ללא עלות יש סרטון הסבר איך עושים זאת .
 • אימון אישי עסקי – חבר חדש שמתקבל לארגון זכאי לאימון של שעה בקליניקה בלוד של אלי רצבי ללא עלות אימון אישי או עסקי או נטוורקינג והיה והחבר רוצה את האימון במיקום אחר יהיה עליו לשלם עבור ההוצאות של ההגעה למקום האחר וכך זה תקף לגבי שאר הטבות אימון לפי מקום של המאמן .מהתאריך 1-1-2019 במקום שעת אימון במתנה (אלי רצבי )חבר חדש יכול לקבל 3 שעות אימון (רצופות) במחיר 500 ש"ח
 • דף עסקי באתר שהוא גם דף נחיתה הארגון – חבר שהצטרף לארגון יקבל דף אישי/ עסקי הכולל תמונות וידיאו ומאמרים שהחבר מעוניין עליו לשלוח תמונות לינקים לווידיאו והסבר על העסק שלכם אתר WIN מקודם וכמו כן אוטומטית אתם מקודמים . המידע שיתקל מהחבר לגבי הטבה של דף עסקי/נחיתה הינו לפי טופס הדוגמא בלבד. ו
 •         החבר יכול לפנות ליו"ר באותה הקבוצה שהוא חבר בה ויוכל לקבל הסבר נוסף מה צריך לעשות ללא תשלום
 •         במידה והחבר ירצה שישבו איתו ויעזרו לו למלא יוכל לפנות למנהלה של הארגון דרך היו"ר בקבוצה בה הוא              חבר ובתוספת תשלום של 250 ש"ח יקבל שעה אימון למילוי טופס הדף העסקי
 • כרטיס ביקור דיגיטלי בעלות ש 99 ₪ לשנה במקום ב399 ₪ לייצור קשר אם מר אלי רצבי והוא יאפשר את קבלת ההטבה.
 • 15 דקות אימון – במהלך כל מפגש יש אימון בקבוצה בנושאים עסקיים בשווי 300 ₪ מתנה לחבר במנוי שנתי
 • כל חבר שמצטרף לארגון זכאי לקבל חונך שיסיע לו להצלחה עסקית בארגון .עליו לבקש את החונך מהיו"ר של הקבוצה בה הוא נמצא .
 • הערה : כל אחת מההטבות יכולה להשתנות ללא התראה וכמו כן יכולים להיווסף עוד הטבות כל ההטבות אילו מחווה של בעלי עסקים לטובת רווחת חברי ארגון WIN מעגלים עסקים .

ההטבות נמצאות באתר של WIN  מעגלים עסקיים תחת הכותרת מועדון WIN

לכל אחת מההטבות על החבר החדש לפנות לבעל הארגון מר אלי רצבי ולבקש את קוד ההטבות להן הוא רוצה

תוקף הקוד להטבה הינו 7 ימים לאחר מכן הקוד יוחלף  והיה והחבר החדש לא הספיק עליו לפנות שוב לבעלים של הארגון לקבלת קוד חדש. טלפון לקבלת קוד ההטבה – 052-2656907 אלי רצבי או במייל razabi67@gmail.com

 

הארגון הוקם ע"י אלי רצבי המכהן כמנכ"ל החברה והארגון WIN מעגלים עסקיים

ומנוהל על ידי צוות עובדים מסור ועל ידי בעלי עסקים מוכשרים המשמשים

כיושבי ראש קבוצות נטוורקניג ומנהלה

וזאת הזדמנות נפלאה לומר להם תודה !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות